GOG.com yine numarasını yaptı ve Steam'de 49 TL'ye satılan Obduction adlı oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sundu.

Cyan Worlds tarafından Unreal Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilen tek kişilik bir oyun olan Obduction, GOG.com üyelerine kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulmuş durumda.


Son derece tatmin edici grafiklere sahip olan Obduction, oyuncuları tuhaf, heyecan verici dünyalara taşırken abartıdan uzak duruyor ve insan unsurunu gözardı etmiyor.
Oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak için ilk olarak bir GOG.com hesabı oluşturmanız ya da varsa hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Ardından buraya tıklayarak GOG.com’un yaz indirimlerinin bulunduğu Summer Sale Festival sayfasını ziyaret etmelisiniz. Sayfayı biraz aşağı indirdiğinizde yatay manşette Obduction’ı ve hemen yanında bir ‘Get it Free’ butonu göreceksiniz.
‘Get it Free’ butonuna tıkladığınızda oyun direkt olarak GOG.com hesabınıza eklenecek fakat oyunun hesabınıza tanımlanması biraz uzun sürebilir. Hesabınıza tanımlandıktan sonra GOG kütüphanenize giderek oyunu indirebilirsiniz.